Дитяче свято Різдва

Різдво Христове — це завжди особливе та радісне свято для кожного. Ми святкуємо його щороку, аби згадати про подарунок який дав нам Бог. Це свято нагадує нам про надію та світло у нашому житті. Сам Господь захотів жити з нами, перевтілившись у людське тіло будучи беззахисним немовлям. Цар Світу став ближчим до нас на відстані з немовля. Той, Хто створив Всесвіт ріс як звичайна дитина і був залежним від батьківської опіки. Ісус… Скільки радості в цьому Імені! Подарунок, що даний нам Небесами…

Детский праздник Рождества  Протягом останніх двох днів приготувань до Різдва Христового у церкві «Благодать» вітала по-особливому святкова та радісна атмосфера. Сніговик, який вітав всіх на вході до церкви, декорації в залі та аромат смачної випічки ще раз нагадували всім про цей по-справжньому ОСОБЛИВИЙ день.

Детский праздник Рождества  В ці дні команда церкви «Благодать» провела дитяче свято, аби розповісти про історію Дня народження Ісуса. Ще більше дітей та дорослих змогли почути про велику радість Народження Христа. За допомогою команди лялькового театру та історії «папаші Панова».

 Першого дня захід провели для дітей з інвалідністю та «сонячних» дітей. Атмосфера цього дня вразила своєю простотою та легкістю. Щирі посмішки та обійми заполонили серця кожного, хто був на святі. Рухливі ігри, танці, колядки та пісні, лотереї та різні конкурси – це лише невелика частина того, що було. Вкінці дня всі присутні могли пригоститися запропонованими смаколиками, поп-корном та солодкою ватою.

 Другого дня на свято були запрошені діти із найближчих районів, а також всі охочі. На святі гості кидалися одне в одного сніжками, зробленими із паперу, було багато обіймів та подарунків. Ляльковий театр цього дня також розповідав історію про Гостя на Різдво. Танець та колядки лише доповнювали ту радість Різдва.

Від щирого серця прийміть світлі побажання зі святом Різдва! Нехай Господь Бог буде неймовірно добрий до вас і дуже милостивий, подарує свою безмежну любов, тепло і віру. З повагою, церква «Благодать».