Нашій церкві 23

Минулого богослужіння, 16 червня, в церкві «Благодать» була по-особливому радісна подія - разом ми відзначали 23-ю річницю нашої церкви. Згадуючи минуле, ми разом могли переглянути світлини із початкового етапу церкви. Минуло 23 роки і ми бачимо розвиток та ріст церкви.

Чому церква «Благодать»? Ідея полягає в тому, щоб підкреслити те, що ми, люди, не можемо врятуватись ритуалами та законами, а тільки Божою Благодаттю. У цій назві закладено наше прагнення бути живою церквою.

Протягом 23-ох років церква росла і розвивалась. Розвивались і служіння разом із нею. Сьогодні ми маємо численні служіння, які приносять свої плоди.

Ми всі добре пам’ятаємо перші молитовні зустрічі, перші богослужіння, перші недільні школи, перші прославлення та перші сценки. Або, до прикладу, перші проповіді пастора та штукатурка, що падала поруч. Це все залишиться у нас надовго в пам’яті і ми будемо повертатись до першоджерел, аби не забувати нашого початку і пам’ятати, наскільки великий наш Бог і Його милості до нас.

Протягом служіння нашу церкву привітали наші американці Еббі та Ден, пастор церкви «Світло Божої любові», ми бачили відео-привітання від служінь Light Up та Really. Своїм свідоцтвом поділився Стас Козик та розповів свій шлях до Бога. Також ми провели розіграш книги за допомогою лотереї серед десяти учасників, яка допоможе ще більше розуміти суть Євангелії.

Для того, щоб ще більше бачити ріст церкви на майбутні роки, кожен, хто був присутній у церкві міг записати своє бачення церкви через рік. Тому чекаємо наступну річницю нашої церкви, щоб дізнатися, якою бачать нашу церкву надалі.