З Днем народження, Ісусе!

Різдво - найдивовижніше і найулюбленіше свято у всьому християнському світі. Це свято приносить нам тепло, радість та надію у кожну родину. Це особливий час, коли ми можемо провести час із сім’єю та прославити нашого Бога. Це час, коли ми згадуємо про головну особистість в нашому житті- Ісуса Христа, який прийшов у цей світ немовлям заради нас. Час, коли всі наші турботи зводяться до одного- звеличення та прославлення Ісуса.

   25 грудня, на свято Різдва, сім’я церкви «Благодать» у дружньому сімейному колі відсвяткувала День народження Христа. У цей день кожна мала домашня група церкви представила свій подарунок присутнім:  колядки, пісні, солодощі та вірші, вікторини та конкурси - усе це сприяло по-особливому радісній атмосфері свята та ще більше зблизило всіх нас.

    З Різдвом Христовим, з щирою радістю душі і доброю благодаттю! Бажаємо миру за вікном і світлого щастя в будинку, затишної атмосфери і дружної сім'ї, незвичайних чудес і щедрих подарунків, відкритої душі і м'якого серця. Нехай Різдво подарує яскраву надію і міцну віру, красиву казку і вірну любов. Нехай головним центром у Вашому житті буде Христос.

    З повагою, церква «Благодать».