Про церкву

Instagram
Youtube

Історія церкви

Церква "Благодать" була створена, завдяки Богу, в 1996 році. У витоках її створення стояла команда в кількості 7-ми чоловік. За своєю структурою - це церква малих груп. Малі або домашні групи є основою життя церкви. Ми є першою церквою в євангельсько-баптистському братстві нашого регіону такою, що організована і розвивається за системою малих груп, а також втілила курси наставництва "1-на-1" з навчання новонавернених основам віри і духовного зростання.

З самого початку існування нашої церкви однією з головних її цілей є - досягти і залучити до церкви максимальну кількість далеких від Бога людей, використовуючи найрізноманітніші ефективні методи служіння. Церква «Благодать» займає активну соціальну позицію, організовуючи різні соціальні акції, спрямовані на вирішення актуальних проблем суспільства.

Наша церква проводить богослужіння в стратегічно зручному районі міста, де розташовані багатолюдні житлові масиви. На богослужіннях ми практикуємо: служіння поклоніння з використанням сучасних християнських пісень і музики, пастирські тематичні проповіді, свідчення людей про Боже керівництві в їх повсякденному житті, святкові театральні постановки і багато іншого.

Незважаючи на те, що церква "Благодать" не має поки що власної будівлі, і за перших 5 років ми поміняли 10 місць наших зібрань, уже до 2002 року, з Божою допомогою, вона виросла з 7-ми людей до 118-ти, а богослужіння відвідували 150-180 людей. Бог вклав у наше серце мрію, і ми віримо, що вона буде втілена в життя нашої церкви, тому що в цьому ми єдині і натхнені Богом!

Мета церкви

ПРИВОДИТИ ДАЛЕКИХ ВІД БОГА ЛЮДЕЙ ДО ПОВНОГО ПОСВЯЧЕННЯ ХРИСТУ.

ПРИЗНАЧЕННЯ церкви БЛАГОДАТЬ:

ПРОСЛАВИТИ БОГА, залучаючи до ХРИСТА жителів м.ЧЕРНІВЦІ, об’єднуючи їх в ЦЕРКОВНУ СІМ'Ю, СТВЕРДЖУЮЧИ і ВИРОЩУЮЧИ їх до РІВНЯ ЗРІЛОСТІ ХРИСТА, споряджаючи до СЛУЖІННЯ в церкві і в світі.

Мрія церкви

 • Ми бачимо нашу церкву яка прославляє Бога за допомогою виконання Найбільшої Заповіді (Матвія 22:37-39) і Великого Доручення (Матвія 28:19-20)
 • Ми бачимо себе такими людьми, для яких прославлення Бога і послух Йому є стилем життя, що походить із глибини посвячених сердець.
 • Ми бачимо нашу церкву церквою малих груп, в якій кожен з любов'ю, як в сім'ї, піклується про інших.
 • Ми бачимо, як в нашій церкві за допомогою потужної навчальної бази активно розвивається процес учнівства, що сприяє духовному зростанню і спорядженню для служіння.
 • Ми бачимо, що наші богослужіння проходять урочисто, в відчутній присутності Святого Духа, багаті надихаючим прославленням і проповідями слова Божого, що змінюють життя.
 • Ми бачимо, як члени нашої церкви в тісній співпраці один з одним активно застосовують свої дари і здібності для збудування церкви.
 • Ми бачимо, як кожен член нашої церкви, словом і ділом, сміливо ділиться з ближніми своєю вірою, і бере активну участь в соціальних акціях церкви, спрямованих на спасіння людей.
 • Ми бачимо нашу церкву ресурсною, яка щорічно організовує як мінімум одну дочірню церкву в Україні або за її межами.

Ми єдині і переконані в тому, що ця мрія здійсниться, тому що ми натхнені Богом.

Духовні цінності

 1. Для нас справжнім скарбом є щире і сердечне ПОКЛОНІННЯ Великому Богу:
  • з вільним виразом своїх почуттів,
  • на всякому місці,
  • різними способами, відповідно до істини Писання.

 2. Для нас дуже дорого постійно СЛУЖИТИ ближньому в Христовій любові:
  • віддаючи найкраще,
  • творчо розвиваючи і застосовуючи свої духовні дари,
  • співпрацюючи один з одним для збудування Церкви.

 3. Наше полум'яне прагнення – сміливо ДІЛИТИСЯ БЛАГОЮ ЗВІСТКОЮ ХРИСТА для множення Його Церкви:
  • життям і словом,
  • доступно і різноманітно,
  • досягаючи різні соціальні групи.

 4. Ми дуже дорожимо відкритим християнським СПІЛКУВАННЯМ в колі церковної сім'ї:
  • надаючи один одному підтримку і підбадьорення,
  • проявляючи гостинність, для побудови теплих дружніх відносин
  • розвиваючи відносини довіри і єдності в малих групах.

 5. Для нас життєво необхідно ВЧИТИСЯ у Христа:
  • щодня пізнаючи особистість Бога і Його волю через вивчення Біблії і молитву,
  • уподібнюючись Йому у святому характері,
  • наставляючи один одного для досягнення духовної зрілості.

Ми віримо

МИ - ЦЕРКВА, ДЛЯ ЯКОЇ БІБЛІЯ - ЦЕ ЦІННЕ СЛОВО БОЖЕ.

ТІЛЬКИ ПИСАННЯ ВІДКРИВАЄ ПРИРОДУ БОГА, ЙОГО ХАРАКТЕР І ДАЄ НАМ ЧІТКИЙ НАПРЯМОК ДЛЯ ЖИТТЯ!

МИ ВІРИМО В АБСОЛЮТНИЙ АВТОРИТЕТ БІБЛІЇ, ЯК ЄДИНОГО І ЗАКІНЧЕНОГО ОДКРОВЕННЯ БОГА ЛЮДЯМ, ЩО СКЛАДАЄТЬСЯ З 66 КНИГ КАНОН СТАРОГО І НОВОГО ЗАПОВІТІВ. ВСІ ЇЇ ЧАСТИНИ НАТХНЕНІ БОГОМ І В ОРИГІНАЛІ БЕЗПОМИЛКОВІ.

 • Ми віримо в єдиного істинного Бога, вічно існуючого в трьох особах (Отця, Сина і Духа Святого), кожна з яких повністю і в рівній мірі є Богом.
 • Ми віримо, що людина створена Богом за Його образом і подобою. Через гріх непослуху вона відпала від Бога і перебуває під владою сатани. Кожна людина від народження успадковує гріховну природу і потребує порятунку від вічного покарання за гріх.
 • Ми віримо, що спасіння - це Божий дар, який неможливо успадкувати від батьків, заслужити за допомогою добрих справ або дотриманням релігійних традицій. Людина знаходить спасіння тільки тоді, коли вірує, що кров, пролита Ісусом Христом на хресті, є єдиною підставою для прощення її гріхів і сповідує Ісуса Христа особистим Господом і Спасителем.
 • Ми віримо, що кожен, хто увірував в Ісуса Христа, як особистого Господа і Спасителя повинен, згідно Його заповіді, прийняти водне хрещення, яке є обіцянкою Богу жити з доброї совісті, і приєднатися до помісної церкви.
 • Ми віримо, що істинна Церква Ісуса Христа - це зібрання вірних Йому людей, які разом поклоняються Йому, служать один одному з любов'ю і розповідають іншим людям про спасіння через Ісуса Христа.
 • Ми віримо, що Ісус Христос прийде вдруге щоб забрати Свою Церкву і встановити Своє правління над усім світом.
 • Ми віримо, що всі люди воскреснуть тілесно: вірні Богу для вічного життя, а невірні для суду і вічних мук.

Пастор Олійник В'ячеслав

Олійник В'ячеслав Авельевіч, народився 26 листопада 1967 року.

Старший пастор церкви. Покаявся в 1981 році у віці 14 років. Маю улюблену дружину і троє прекрасних дітей. Рукопокладений на пастора в 1995 році.

Я вірю в те, що Христова Церква - це єдина надія світу. Церква - Боже створіння, метою якої є робити знаменитим ім'я Христа для людей, допомагаючи їм стати Його родичами, приводячи їх мислення і життя в монолітну гармонію з Богом. Я не знаю більшого щастя, ніж те, коли я можу бути співробітником у Бога в тому, щоб ощасливити людину навіки, піклуючись про те, щоб вона стала спадкоємцем вічного життя з Богом. Я присвятив цьому своє життя і молитва моя до Бога про те, щоб Христова церква процвітала в тому, щоб дарувати надію світу, і, щоб нами був зроблений відчутний внесок в придбанні людей для Божого вічного Царства!

Пастор Гуцуляк Сергій

Гуцуляк Сергій Богданович. Народився 30.10.1971 року в місті Чернівці. Пастор церкви «Благодать».

Увірував у Христа 01.05.1994 року. Рукопокладений на пасторське служіння в 2003 році. Одружений, маю двох дітей. Несу відповідальність за роботу з новонаверненими в церкві. Координую роботу служіння наставництва. Проводжу біблійні курси. Працюю над створенням школи лідерства.

У світі немає нічого більш важливого і цінного, ніж створена Христом церква. Заради неї Господь зійшов на землю Еф.1:4 і зійшов на хрест Еф.5:25. Він зріднився з нею Духом, щоб навічно стати одним цілим з нею. Там де знаходиться Божа церква, там перебуває Христос. Його славна місія на землі має своє продовження через церкву, яка є провідником Христової любові до світу, який гине у гріхах. Я свято вірю в те, що тільки Божа церква, бувши сіллю і світлом для світу, здатна зберегти наше суспільство від остаточного морального і духовного розкладання, що веде до вічної смерті. Ніякі інші філософські та гуманістичні ідеї не здатні цього зробити.

Тому я присвятив своє життя Богу і церкві «Благодать», щоб вона стала «рятівним колом» для багатьох людей, що живуть без Бога і тим самим розширила царство Боже на землі і прославила Бога.

Пастор Яремин Юрій

Яремин Юрій Дмитрович Пастор церкви «Благодать» Навернувся до Христа в 1993 році. Був рукопокладений в 2003 році.

Відповідальний в церкві за освітню і душеопікунську сфери. Неодружений.

У моєму розумінні помісна церква - це, перш за все, оплот Христової любові. Ісус в Євангелії Іоана 13:34-35 дав учням нову заповідь про те, щоб вони любили один одного, як Він полюбив їх. Потім Він висловив істину про те, що люди в цьому світі будуть впізнавати послідовників Христа, їх приналежність великому Вчителю по тій любові, яку вони будуть проявляти по відношенню один до одного. Справжня любов - це сама притягальна сила у всесвіті. Як метелики вночі злітаються до світла і тепла багаття, так і люди в холодній ночі цього стражденного від гріха світу будуть тягнутися в ту церкву, в якій буде світло і тепло непідробної любові.

Тому я бачу прикладання своїх зусиль як пастора, перш за все, в творенні щирих взаємин братської турботи, єдності і любові в церкві «Благодать». Тільки так відобразиться в нас Христос. В цьому сила церкви та її успіх.