Табори

Instagram
Youtube

Наша мета – придбати базу табору площею 5 гектарів, на території якої розміщено 6 житлових одноповерхових корпусів, загальною місткістю 380 осіб; а також котеджний двоповерховий будинок, місткістю 100 осіб.

На цій базі є: власний потужний трансформатор, водонапірна вежа, басейн, величезна їдальня, будівля хлібопекарні та ще кілька господарських будівель та літній театр; а також футбольне, баскетбольне та волейбольне поле.

Цей табір знаходиться за містом, від нашої церкви за 13 км, 20 хвилин їзди. І це для нас дуже зручно, а для клієнтів дуже привабливий варіант за місцем розташування.

Вартість бази табору – 200 тисяч Євро. Купівля землі – 50 тисяч доларів. Капітальний ремонт усіх приміщень (заміна вікон, утеплення фасаду, опалення в усіх корпусах, буріння свердловини та підведення води до кожного житлового корпусу, забезпечення санвузлами, інвентар (ліжка, шафи, матраци, подушки, ковдри, постільна білизна), обладнання їдальні новими котлами та посудом, складе – мінімум 150 тисяч доларів США.

 

I.    Коротко про служіння нашої церкви

Наша церква дуже активно залучена до соціального служіння людям, намагаючись по силам і не по силам відповідати на проблеми, що виникають у суспільстві. Тому й у всіх приміщеннях будівлі, яку ми орендуємо, щодня буквально вирує робота, немов у бджолиному вулику. Перелічу лише деякі зі служінь:

 • Євангелізаційна школа для вивчення англійської мови (близько 150 студентів).
 • Служіння Денного Центру «Ковчег» 2-3 рази на тиждень для 30 дітей з неблагополучних сімей, сиріт/напівсиріт (безкоштовно годуємо їх обідом, наші волонтери допомагають їм виконувати шкільні домашні завдання, проводимо для них хобі гуртки, ігри та біблійні уроки).
 • Щотижневі євангелізаційні клуби «Light up» для залучення старших підлітків та молоді та клуби «Seven up» для залучення дітей та молодших підлітків.
 • Душоопікунська допомога професійних християнських психологів людям у депресії та психічних розладах.
 • Співпраця з міськими службами у наданні допомоги соціально незахищеним людям/сім'ям нашого міста та області продуктовими пакетами, одягом та взуттям, засобами гігієни та надання трудової допомоги.
 • Служіння домашніх груп для побудови відносин як з віруючими, так і з невіруючими людьми та для служіння їхнім потребам.
 • Команда сестер служить у Центрі кризової вагітності, допомагаючи невіруючим жінкам зберегти вагітність і не зробити аборт (вже понад 70 жінок народили дітей і виховують їх, завдяки цьому служінню).
 • Щорічно проводимо оздоровчі євангелізаційні табори для молоді, підлітків та інколи для сімейних пар.
 • І багато іншого.

Але, відколи прийшла війна в нашу країну, ми оперативно перебудували майже всі наші служіння та всі приміщення церкви для роботи з біженцями. Усі класи, де до війни проводили безліч різних служінь, були переобладнані під житло для біженців.

Ми розуміємо, що служіння біженцям є дуже важливим служінням співчуття в очах нашого Господа. Ми розуміємо також той факт, що навіть коли закінчиться війна, нам ще багато років доведеться брати активну участь у багатьох потребах цих біженців. Багато хто з біженців немає, куди повертатися. Їхні будинки знищені. Вони пережили шок бомбардування та шок від того, що побачили багато смертей. А біженців, які тимчасово проживають у нашому місті та області, налічується за офіційними даними понад 150 тис. І держава не в змозі подолати допомогу для них.

 

II.    Служіння таборів нашої церкви

 1. Нашій церкві вже 26 років, і ми проводимо табори щороку, 23 роки поспіль. Ми маємо кілька великих команд кваліфікованих та досвідчених лідерів-волонтерів для служіння дітям, підліткам, молоді та сімейним парам. Це служіння приносить великі результати для Божого Царства. У наших таборах побували вже тисячі молодих людей. Частина із них на сьогоднішній день вже самі активно служать лідерами в таборах та в інших проєктах церкви. Ми готові розширювати все більше служіння таборів, тому що це служіння приносить дуже великі результати.
 2. Ще на початку війни (з 2014 року) в Луганській та Донецькій області ми стали активно допомагати людям, які постраждали від війни. Ми взяли шефство над містом Попасна і щорічно привозимо звідти до наших християнських таборів осиротілих дітей. Ми з любов'ю піклуємося про них, щоб оздоровити їх у таборах, потоваришувати з ними та розповісти їм про Христа. І це завдяки служінню таборів.
 3. У наших таборах минулого літа побувало близько 90 осіб підлітків та 80 осіб молоді. І близько 80% з них – це були діти біженців, які тимчасово знайшли притулок у нашому місті. Таким чином ми змогли подарувати їм любов і надію завдяки служінню таборів. Діти дуже здружилися між собою та з нашими лідерами.

 

III.    Чому ми хочемо придбати для церкви власну базу табору?

 1. Маючи свою базу табору, ми змогли б більше і різноманітніше служити суспільству. Територія табору з її приміщеннями та зручностями дозволить нам охопити турботою набагато більше людей. Адже людського потенціалу, а також досвіду служіння в нас достатньо.
 2. Правильно обладнавши табір, ми можемо охопити служінням дітей та дорослих з інвалідністю, у тому числі з біженців, з якими держава не готова займатися.
 3. Обладнавши дитячі та спортивні майданчики, ми зможемо активніше сприяти фізичному розвитку дітей.
 4. На території табору ми можемо частково людей, які залишилися без роботи забезпечувати роботою, яка їм до вподоби: саджати дерева та кущі, обробляти город, вирощувати овочі, живність, допомагати у будівельних та ремонтних роботах, а також залучати до участі у проведенні самих таборів. Молодь може опановувати потрібними їм для життя та побуту професіями та вміннями.
 5. Оскільки ми щорічно витрачаємо на табори по 25 тисяч доларів США, і таким чином розвиваємо чужі бази відпочинку, ми вважаємо за доцільне вкладати ці фінанси в розвиток власного табору.
 6. Ми маємо бачення, що наша база табору працюватиме протягом усього року та приноситиме хороший заробіток. Для того, щоб база табору працювала на самоокупності, ми прорекламуємо наш табір у всіляких установах, сформуємо клієнтську базу та здаватимемо в оренду спортивним школам та клубам для проведення ними спортивних змагань, для проведення різноманітних духовних, культурних, пізнавальних, бізнес семінарів, конференцій, ретритів та стафів.
 7. Бази, які мають високий рівень комфорту, зручностей та якісне обслуговування, мають дуже широкий попит. В Україні є кілька успішних баз, але в масштабах країни їх дуже мало і потреба залишається величезною. Тому ми бачимо, що з придбанням церковної бази табору відкривається ціла низка переваг та перспектив. І ми будемо дуже вдячні Господу і вам, якщо ми з вами спільними зусиллями зможемо придбати базу табору.

 

IV.    Що нами досягнуто для придбання бази табору?

На даному етапі ми вже маємо 200 тисяч Євро та 3 тисячі доларів США і це є диво від Господа. Адже людськими зусиллями це було б неможливо. Для нас придбання власної бази табору – це наше пріоритетне, велике завдання на сьогоднішній день. Про це ми мріємо та молимося вже кілька років. І ми віримо, що Господь надихне вас і ми зможемо спільними з вами зусиллями зібрати необхідну суму.

Ми запрошуємо вас до співпраці з нами у цьому перспективному проєкті. Спільними зусиллями ми зможемо швидше та якісніше організувати служіння на базі табору, щоб це служіння максимально прославило нашого Господа.

Благослови вас щедро-щедро Господь усіма благами небес!
Ми разом з вами пожинатимемо у вічності результати цього благословенного служіння. І ми будемо дуже вдячні Богові і вам за ваш посильний внесок у наше служіння табору.

 

Куди ви можете надсилати ваші пожертвування:

Реквізити UAH

Реквізити USD

Реквізити EUR

Керівник проєкту з придбання бази табору для Церкви «Благодать» - Старший пастор В’ячеслав Олійник.

Керівник проєкту з придбання бази табору пастор В’ячеслав Олійник