Медіа служіння

Instagram
Youtube

Медіаслужіння включає в себе аудіо і відео архіви, аудіо та відео мовлення в інтернеті, веб-сайт, а також друкований матеріал такий як буклети, реклами та ін.

Служіння включає в себе багато праці і часу, але все це відбувається за закритими дверима. Більшість з нас бачать тільки результати.

Основна команда медіа служіння складається з добровольців, з тих служителів, які хочуть будувати Дім Божий. У команді ті християни, які мають величезне бажання служити Господу.

Мета всього цього технічного служіння - дати людям почути Слово Боже.

Інтернет є одним з найбільш доступних для багатьох людей джерелом інформації для поширення Євангелія. Бажання нашої групи продовжувати і розширювати служіння в цій сфері.

Починалося медіаслужіння з одного маленького проектора, за допомогою якого показували слова для загального співу і двох полум'яних і гарячих сердець, які сильно бажали служити Господу. Завдяки їх вірній і відданій праці, Господь став благословляти це служіння всім: і людьми, і апаратурою, і новими ідеями і проектами.

Служіння звукооператорів - напевне, саме незвичайне служіння в церкві і нагадує воно здоров'я людини. Поки воно є і працює добре, його ніхто не помічає, але варто тільки чомусь поламатися або щось заробити невірно, як відразу всі розуміють, яке необхідне і важливе це служіння. Голосно або тихо буде на служінні, як буде звучати музика, чи почують прихожани слова пісень - все це залежить від професіоналізму звукооператора та технічного обладнання. Тому жодне церковне служіння зараз не проходить без цього непомітного, але дуже важливого служіння.

Якщо це торкнулося тебе, і ти теж хочеш бути в нашій команді, то ми чекаємо тебе! Ми потребуємо помічників! Якщо ви не маєте досвіду, ми із задоволенням навчимо вас всьому, що знаємо самі.

Запрошуємо всіх, хто хоче працювати для слави нашого Господа. Підійдіть до цього служіння молитовно, і почніть велике з малого.

Нехай благословить вас Господь!

Якщо у вас є пропозиції або побажання, будь ласка, звертайтесь до нас:
НАШІ КООРДИНАТИ: E-mail: admnot needed textinanother not needed text@gracdelete mee.cv.ua