Клуб LIGHT UP

Наше служіння в соцмережах

Служіння light up, започатковано 2010 року.

З моменту заснування, команда light up, провела сім стаціонарних таборів. На основі першого табору було створено підлітковий клуб light up. З того моменту було започатковано та реалізовано багато інших проектів. Таких як: походи в гори, соціальні акції, робота в інтернатах, вуличні євангелізації, робота із слабочуючими та інші.

Команда, яка завжди навчалась та вдосконалювалась як у вивчені Писання так і професійно в роботі з підлітками. Активно приймаючи участь в навчальних конференціях та семінарах. Також проводячи навчальння для тих, хто займається дитячим, підлітковим та молодіжним служінням.

Навчання Слова Божого є приоритетом для команди, тому організована домашня група. Всі члени команди активно вивчають Писання, відвідуючи Біблійну школу церкви Благодать.

Також у нас є три домашні групи, які відвідує більше сорока молодих людей. Наша молитва та мотивація збільшення кількості відвідувачів домашніх груп.

Систематично проводиться курс наставництва із наближеними та тими хто прийняв Ісуса Христа. Допомагаючи їм знайти своє місце в служінні та стати активними членами церкви.

За ці роки роботи відбулось більше тисячі лідерських зустрічей, та біля трьохсот зустрічей, на яких про Добру Звістку почули більше тисячі молодих людей, з яких більше ста прийняли Ісуса Христа як Господа та Спасителя. Більша частина цих молодих людей є активними служителями та членами церкви Благодать.

На даний момент команда нараховує двадцять три людини. Більша частина команди це студенти, які навчаються у вишах України та за її межами.

Засновниками та директорами служіння light up є сім‘я, Чернокоза Дмитро та Лілія. На сьогоднішній день координаторами клубу light up є Житарюк Олег та Житарюк Інна.

Директори Ліля і Діма

Координатор Олег

Координаторка Інна